Günlük - Ruh hali İzleyicisi

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 1.13.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Daylio
Günlük uygulaması gün içerisinde yaptıklarınızı kaydetmeniz konusunda kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunuyor.

Kendinizi yalnız hissettiğiniz anda yanınıza bir arkadaş isterseniz mobil cihazınızı kullanabilirsiniz. Android  cihazınıza indireceğiniz Günlük - Ruh hali İzleyicisi mobil uygulaması sanal bir günlük görevi ile kullanıcılarının arkadaşı olacaktır. Uygulama sizlere ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Herkesin mutlaka kimseye anlatmak istemediği fakat birileri ile paylaşmak istediği sırlar vardır. Bu durumda gizlilik esası ile kullanıcılarının yanında olan Günlük mobil uygulaması sayesinde mobil cihazınızın sizin dostunuz olacak. 

Uygulama içerisinden bir ruh hali seçin ve gün boyunca yaptığın etkinlikleri ekleyin. Aynı zamanda uygulamaya notlar ekleyebilir ve eski bir okul günlüğü tutabilirsiniz. Günlük kaydedilmiş ruh hallerini ve etkinlikleri istatistikler ve takvim bölümünde saklar. Bu uygulama alışkanlıklarınızı daha iyi anlamanıza yardım edebilir. Yaptığın etkinliklerin kaydını tutar ve daha yaratıcı olmak için desenler oluştur. Böylelikle sanal dünyanız sizin kontrolünde olur.

Aylık ve yıllık çizelgelerde ruh halleriniz, etkinlikleriniz ile ilgili ilginç istatistikleri keşfetmek sizlerin elinde olup kendinizi takip altına alabilirsiniz. Bunun için yazılı notlar tutmak yerine uygulamanız ile ruh halinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Günlük - Ruh hali İzleyicisi indir